Daniel Wojs

LEADER zespołu. Daniel po prostu śpiewa , na codzień bardzo skromny, w czasie koncertów czadowy i odlotowy . Podczas występu robi na scenie kilkadziesiąt kilometrów, jego ulubionym mikrofonem jest bezprzewodowy Sennheiser. Fanki za nim szaleją.

Cezario KOZIARRA

Najprzystojniejszy i najbardziej otwarty członek zespołu. Jeśli chcecie coś zalatwić to tylko z nim. Niektórzy mówią, że wszystkie afery w kraju to jego dzieło. Rozdaje niewiele autografów ale za to jego fanki zawsze sa bardzo konkretne.

Leszek Struna

Największy amant w zespole, nienagannie ubrany w drogie ciuchy, na koncertach skupiony na grze, chociaż momentami daje sie ponieść emocjom. Jeśli w czasie koncertu zobaczycie kogoś biegającego po zestawach kolumn lub padającego na scenie to możecie być pewni , że to właśnie on. Ma stałą grupę fanek, które namiętnie obserwują go na każdym występie.

Ania Weyna

Pierwsza kobieta w zespole i nowa jakość . Ania jako zupełna profesjonalistka wprowadziła do kapeli dużo dyscypliny, chociaż daje nam czasami poimprowizować i zaszaleć na scenie. Na pewno mniej przeklinamy (przynajmniej kiedy jedziemy na imprezę).

Robert Kozaryna

"szczególarz", perfekcyjnie opracowywuje każdy utwór co słychać na scenie, potrafi również być spontaniczny a w jego solówkach zawsze pojawiają się nowe elementy. Jeśli Robert rozpuszcza swoje włosy to znaczy, ze koncert wchodzi w decydująca fazę. Ma wielbicielki w każdym, nawet małym mieście.

Piotruś Bodo

Ma wielki samochód, który dowiezie nas wszędzie. CB Radio działa bez zarzutu. Od niego zależy jak słychać stopę i inne instrumenty.